1 / 11
Avtobus Mercedes
1 €
20.02.2020 10:00

Битола / Битола

Se prodavaat avtobus mercedes, sprinter 413, 416, iveko, fiat dukato, mnogu dobro socuvani , inf.na tel. 071 242 280 / Zoki

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

mende
Потврден огласувач
078343280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам