Барам работа за чување и нега на старо лице
По Договор
20.02.2020 10:23

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Возрасна особа, со долгогодишно искуство во областа бара работа за нега, лекување и физиотерапија на стари лица (мажи).

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

stojan
Потврден огласувач
078300270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам