1 / 11
RENO TRAFIK
7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2020 16:45

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA ITNO ILI MENUVA ZA POGOLEMO I SPRINTER 312 MOZNA E ZAMENA 076 966 152
/076 966 359 Trajce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban Stanojkovik
Потврден огласувач
076966152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам