1 / 9
Prodavam avtobus Neoplan 116 i Mercedes350 SHD
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.02.2020 08:31

Битола / Битола

Avtobusite se vo odlicna sostojba, mozat da se vidat vo Prilep, cena po dog.
Inf.na tel. 071 242 280/ Zoki

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

mende
Потврден огласувач
078343280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам