SUZUKI CCM 404 2005 god so makedonski soobrakajna
1 €
19.03.2020 09:03

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2005

Модел:

SUZUKI -CCM404

prodaden

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

БОШКО ЃЕРОСКИ
Потврден огласувач
075235850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам