1 / 6
SE PRODAVA
100.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.02.2020 16:47

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

120 m²

Греење:

Друго

SE PRODAVA ili izdava deloven prostor vo Negotino, so povrsina od 120m2. Prostorot se naogja na samo 100 metri od centarot na gradot ili na samata raskrsnica na Timjanicki pat, ul. Femo Kulakov vo novata zgrada. Cena po dogovor. Informacii na tel. 070 218 544

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Dane
Потврден огласувач
070360030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам