1 / 7
Prodavam COROS VERTIX
1 €
27.06.2022 20:00

Кисела Вода / Скопје

Se prodavam smart Coros Vertix i Apex i site vidovi na Coros casovnici , vo momentot najdobriot smart casovnik, novi vo kutija. Neverovatni 45 dena baterija. Najdobro poglednete go videoto. COROS Vertix poloven samo za 500 euro.

Isite vidovi na COROS po naracka....

Top CENI....

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071216765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам