1 / 6
Црквички
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2020 16:53

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Продаваме украсни црквички за во двор.Преубаво и свето нешто,што ќе ви носе мир,спокој,здравје и среќа во домот..Цените зависат од димензиите на црквичките.

Категорија: Останато

Се продава од:

Ruzica
Потврден огласувач
078418721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам