1 / 10
Nov stan Banes e re
1.100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2022 06:10

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

91 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ferid murat (Lazar trpovski ) Skopje Çair

NË FUSH TOPAN SHKUP
PËRMBI BAZZARO AFËR RAMSTORIT
Nov Stan vo Topansko pole nad Bazzaro
900euro m2.

Mob📞📲☎️070530 500

38970507442 viber Wsp

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Bl....
Blagoja paroviç 11-1
Потврден огласувач
070507442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам