1 / 8
Audi 80
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2020 11:05

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

80

Година:

1992

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Avtomobilot se prodava i na delovi
Kontakt tell- 070 354 849

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mladen
Потврден огласувач
070354849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам