1 / 9
дигитална вага до 50 кг.
350 МКД
30.04.2022 10:57

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

MERI DO 50kg SO TOCNOST OD 10g
2 BATERII
AVTOMATSKO MEMORIRANJE NA KILAZATA KOGA KE SE STABILIZIRA
AVTOMATSKO ISKLJUCUVANJE PO 2 MIN.
PRAKTICNA I LESNA ZA MERENJE, POGODNA ZA BAGAZ, KUJNA...PAZAR...

Категорија: Останато

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам