1 / 7
Novi karaoke zvucnici
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2021 17:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Razni vidovi na karaoke zvucnici po najpovolni ceni za podetalni informacii pisete poraka ili javetese. Prakjam po kargo dostava najkasno 48h

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Dom i gradina
Потврден огласувач
076648517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам