1 / 4
Limonata i masina za melenje kafe...
12.000 €
Цената не е фиксна
23.02.2020 11:26

Пехчево / Берово

Limonada i masina za melenje kafe malku koristeni...
Cenata e za dvete ne e fiksna..
Za odeleno javete se..
Za poveke info: 070-501-856..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам