1 / 5
SE PRODAVA motor za Mercedes C 220D
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2022 13:33

Штип / Штип

Се продава мотор за делови од Мерцедес Ц 220D 1996 година со електронска бош пумпа Lucas со долг кабел.
Нова водна пумпа
Нов термостат
Ладник
Ретровизор лев без стакло

Повеќе информации на телефон:
078 416456
078 595943

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
078416456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам