1 / 9
PUMPARICA "MOZBERG" USA
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 14:13

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM PUMPARICA "MOZBERG" CAL.12 (MAGNUM)SO POZLATEN OROZ AMERICKA NA LICA SO DOZVOLA.NOVA SEUSTE METAK NEMA ISPUKANO FABRICKI NAULJENA.J A P R O D A V A M
N E J A M E N U V A M" CENA 1000 EVRA SPAGA VO C3 KATEGORIJA.NE SE JAVUVAJTE AKO NEMATE DOZVOLA ZA NABAVKA.NE ODGOVARAM NA VIBER,PORAKI I SKRIENI BROEVI. INFORMACII NA TEL 078/333-877 OD 17:00 DO 20:00 CASOT

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Micho
Потврден огласувач
078/333-877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам