Poluprikolka kogel
10.000 €
22.06.2020 00:14

Гостивар / Гостивар

Se prodava mega prikolka platforma 2015g.gi imam izvadeno vratite i ceradite preden panel nemam.
+ddv

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам