1 / 1
Лозов насад препорки
По Договор
05.03.2020 21:49

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава лозов насад (прачки препорки)
сорти смедеревка и темјаника
Цена по договор

Категорија: Останато

Се продава од:

Жаклина
Потврден огласувач
075891499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам