1 / 5
Se prodavaат 4 kadi od inox proizvodstvo sirenje
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2020 08:28

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат 4 кади за производство на сирење и млечни производи - изработени од Инокс. Помали со должина од 200 цм и погоолеми со должина од 400 метри.Може да се видат во кругот на Хем текс, во Горно Лиси]че поранешен Еуро Милк, Сегашен Сетек од 8 до 16 часот - Со претходна најава на телефон. Цена 1500 евра парче.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Zdravko Andonovski
Skopje
Потврден огласувач
075420208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам