Obrabotlivo zemjiste
1 €
18.11.2021 11:48

Битола / Битола

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava obrabotlivo zemjiste nasproti Krombert i Suber-Industriskata zona Zabeni. Informacii na tel.075 845 160

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gazdarica
Потврден огласувач
071366136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам