1 / 6
izdavanje pod zakup za smestuvanje
1 €
Цената не е фиксна
26.08.2022 12:49

Охрид / Охрид

Vo smestuvacki turisticki objekt se izdavaat hotelski sobi, studija i apatman za kratok i za podolg period. Objektot se naojga izmejgu h.Granit i h.Metropol, 80m. od ezero i nad ezero. Za pregled koristete Booking. com, Sonce Guest House, a cenite po dogovor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070364231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам