1 / 5
CONVERSE ALL STAR
3.500 МКД
25.02.2020 16:04

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

41

Боја:

Бела

Novi, doneseni od stranstvo.
Moznost za prakjanje po kargo!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Slavche
Потврден огласувач
075 488 280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам