1 / 5
SE PRODAVA MAN 18 440 TGX EEV
1 €
Цената не е фиксна
25.02.2020 13:10

Македонска Каменица / Делчево

Se prodava man 18 440 tgx eev 2012god so 750 000km.
I prikolka Schwarzmuller 2010 god
Poveke info na viber : 00398 70 430 302 Ljupco

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070430302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам