1 / 5
SE PRODAVA DAF 2007 godina
1 €
Цената не е фиксна
25.02.2020 13:16

Македонска Каменица / Делчево

Se prodava daf 2007god so napraven remont pred 2god vo ovlasten servis daf vo austrija so fakturi na 1100 000km
I prikolka Schwarzmuller 2005 god
Poveke info na viber
00398 70 430 302 ljupco

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070430302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам