1 / 5
skuter HAMACHI RS RACER 50
1.090 €
05.07.2021 15:35

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2020

Модел:

HAMACHI RS RACER 50

Тјунинг Центар ДОО
Тел. 02/3111-131 & 070/306-729
Ул. Јордан Мијалков бр 3 Скопје
Под државна болница
www.kupiskuter.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Купи Скутер.мк
Потврден огласувач
023111131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам