1 / 3
ПРОФЕСИОНАЛНО ОСВЕТЛУВАЊЕ
По Договор
25.02.2020 16:24

Скопје Центар / Скопје

ОСВЕТЛУВАЊЕ - Се продава професионална опрема за осветлување во одлична техничка состојба, претходно ракувана од професионална техничка екипа. Некои од производите (пратечки топ) се потполно нови и некористени.

1. Reflector 2000W Barn door
2. GRIVEN HMI 1200
3. Audience Blinder 4 x par 36

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

Blagoja Trpkovski
ul. Debarca br.41
Потврден огласувач
070217351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам