1 / 3
Mercedes E 220 W210
1.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 08:18

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

71 kw / 97 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam dobro zacuvan mercedes e220 obicen dizel mozi zamena
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

tose
Потврден огласувач
070331969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам