Logo

Samsung grand prime

Број на оглас: 3526421 | Објавен на: 08.05.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Grand prime

Боја: White

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samsung grand prime koristen 1 godina . Se prodava so kutija so polnac i slusalki

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Miro

Потврден огласувач