1 / 2
NOV Gaming Kompjuter so garancija
26.000 МКД
Цената не е фиксна
11.03.2020 00:33

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Se prodava nov Gaming Kompjuter so garancija 1 godina.Specifikacii:
Motherboard: MSi h310m-PRO DDR4
CPU: iNTEL i3 9100F 3.6-4.0 GHz
GPU:Gigabyte GTX 1060 3GB WindForce
RAM:2x4 GB DDR4 2666 MHz
PSU:DeepCool 580W
CASE:Eros RGB GAMING Case
SSD:120GB GIGABYTE
HDD:500 GB SEAGATE 5400RPM

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Blerim Aliti
Потврден огласувач
071476373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам