1 / 11
Gradezno zemjiste vo Kicevo
По Договор
22.07.2021 01:22

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2626 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zamjiste vo koe se predvideni 2 gradezni parceli vo Kicevo, mesto Kutlabica. Zemjisteto e na odlicna lokacija, na periferija od gradot i vo mirno opkruzuvanje, a sepak blisku do glaven pat i na samo 15 min od centarot na gradot.

Kontakt - Trajan 070681020

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
078443575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам