1 / 12
Митот и реалноста во умот на Пелагонецот
500 МКД
Цената е фиксна
07.03.2020 15:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Штотуку излезе од печат книгата "Митот и реалноста во умот на Пелагонецот".
Дознајте за праисторијата на Македонија.
Кое е значењето на овие карпи од фотографиите што тука ги објавив а ги има вкупно 40 илустрации во колор.
Што ни оставиле предците преку овие карпи кои ги создале со своите вешти раце.
Книга за авантуристи, книга за оние кои сакаат да дознаат повеќе од трето колено наназад....
Контакт телефон 078/440-328

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

Дејан Настески
Потврден огласувач
078440328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам