Kupuvam kufer za klasicna gitara ili zamena
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2021 08:50

Аеродром / Скопје

Mozi i zamena za mandolina,prim,gitara aspirator nov za v kujna.Tvrd kufer samo

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се бара од:

-----
Потврден огласувач
077761768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам