1 / 3
shitet shtepi me garazh ne serav
1 €
25.10.2020 22:35

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

serava 137/14

shitet shtepi me garazh ne serav te shkupit
garazha esht ne funkcijon per servis apo duqan e tjer
shtepija gjendet ne lagjen me te frekuentuar dhe me hapsir te madhe per ma shum informacijone ne tel.070763216

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Meti
Потврден огласувач
070763216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам