1 / 1
SE PRODAVA EKSKLUZIVEN PLAC SO PANORAMSKI POGLED
1 €
27.02.2020 14:14

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 600m2 so markica 180m2 vo osnova. Placot so fantasticen pogled na gradot. So pristap na glavniot pat za Krusino. . Placot ima moznost za prosiruvanje. Cena po dogovor. Kontakt: 071 449 247

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071449247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам