1 / 1
Vojnicki cizmi od JNA
600 МКД
06.12.2021 21:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam polovni socuvan I vojnicki cizmi od JNA br. 40.5

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Doce
Потврден огласувач
071344354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам