1 / 2
Se prodava plac pod Krusino so panoramski pogled
1 €
27.02.2020 14:35

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 500m2, so markica za gradba.
Placot so fantasticen pogled na gradot. So pristap na glavniot pat za Krusino. . Placot ima moznost za prosiruvanje.
Cena po dogovor.
071 449 247

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071449247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам