1 / 10
Wv pasat vo extra sostojba bez popravki kako nov
1 €
Цената не е фиксна
17.11.2020 09:14

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servis komplet nepraven ima faktura stoe smenoto so 2 god garancija 4 novi gumi tel za kontak goki 071207822

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам