1 / 11
MERCEDES C 220 D
600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2020 13:50

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Mercedes C220 D 1997god obicen dizel registracia istecena za zamena e druga centa poveke informacii na telefon 077-522-001

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ljube
Потврден огласувач
077522001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам