Se prodava niva ( suma )
1.500 €
Цената не е фиксна
27.02.2020 20:14

Неготино / Неготино

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva ( suma ) - 2 dekara vo atarot na s.kurija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071337535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам