1 / 2
Бараме цимерка
6.500 МКД
Цената не е фиксна
25.08.2020 11:24

Скопје Центар / Скопје

Се издава стан во куќа во близина на Универзитетот “ Св. Кирил и Методиј” 076302180

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
076302180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам