1 / 1
Lernelingu - Систем за учење на германски јазик
1.650 МКД
28.02.2020 12:44

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Lernelingu - Систем за учење на германски јазик
Започнете да зборувате германски за 2 недели и разговарајте со странци на патување без никаква блокада!

-Совалдеј ги основите на германскиот јазик за 14 дена
-Користи го јазикот на средно ниво после 2 недели
-Зголеми ги своите стручни способности
-Ја отстранува демотивираноста за учење
-Автоматски го забрзува учењето на германски јазик
Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: marija.angelova@dobrokupuvanje.info
Прати порака на : reklama5.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!

Категорија: Книги и литература / Книги / Останато

Се продава од:

СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП
Потврден огласувач
38978 967 188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам