1 / 4
IPTV ZA 8 EU 10 GODINI ISKUSTVO!!!
30 €
26.11.2020 14:19

Штип / Штип

Побарајте бесплатен тест 24h!
*** 📡Сателитска Cs и IPTV - Интернет Телевизија ***
‼️Цени почнувајќи од 35€ godina ‼️
🎬Уживајте во над 12000 канали
🎬Национални и интернационални канали
🎬Филмови и серии музика и документарни
🎬ХХХ Филмови за возрасни над 200
⚽️над 350 спортски канали 🏆
👼Детски
🚫Без антена🚫 и со антена
‼️За користење на IPTV ви треба интернет брзина 8MB‼️
✅Можеш да гледаш на:
✅Телефон
✅Смарт телевизор
✅Таблет
✅Компјутер/Лап Топ
✅TV Box Андроид
✅Enigma2 Сателитски Ресивери
✅Dreambox,Vu+ Solo/Zero Zgemma и други..
📞 24/7/365 Техничка Подршка
🍀Повеке од 10 години искуство и задоволни клиенти
🌍www.kalimerosat.com
nudime vo kompleti i cardsharing za satelitski anteni!!!
za sekoja info kontaktirajte ne!!!
viber/wapp/telegram +38970399803 vazi za cel svet!
KALIMEROSAT IPTV
www.kalimerosat.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
070399803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам