Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan
2 €
03.12.2022 11:40

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на културата и на 10 минути до Клиничка болница.
Можна замена за нов невселен стан по договор.

Информации на телефон 078235720
Достапен после 15 часот

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

AA
Потврден огласувач
078235720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам