1 / 2
Prodavam zensko triko za gimnastika
1.000 МКД
Цената е фиксна
28.02.2020 21:23

Скопје Центар / Скопје

Prodavam zensko triko za gimnastika temno sino so belo vo super sostojba noseno e samo 2/3 pati isto taka e markirano i kupeno od francija so mnogu dobar kvalitet

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
072255186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам