1 / 3
Prodavam Fotelja
2.000 МКД
Цената не е фиксна
19.09.2022 11:40

Аеродром / Скопје

Prodavam Fotelja skoro nova malku koristena, ne e od tuka donesena e od Anglija. Socuvana e top e.

Od Tanja
Telefon: 077-595-822

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070236713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам