1 / 7
Makaza za lim 4x1210
3.000 €
Цената е фиксна
10.01.2023 07:20

Виница / Виница

Se prodava makaza za secenje na lim d_max=4mm.
Pogodna e za secenje na lim od kotor. Maksimalna sirina 1210mm .
Vozdusni komandi
Uvezena od CH

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од: Претпријатие

Еврометал
Раде Кратовче 10 Виница
Потврден огласувач
071236724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам