1 / 3
Renault laguna ,2003 god ,1.9dci ,105 ks
1 €
06.02.2023 19:02

Виница / Виница

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e odlicna mala potrosuvacka 1.9 dci motor. Solidno nivo na oprema ,novi gumi .Bez dopolnitelni investicii .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sas
Потврден огласувач
071496866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам