Реновирање на станови и куќи...
1 €
05.03.2020 13:06

Скопје Центар / Скопје

Комплет реновирање на станови и куќи....молерај гипс картон водовод плочки итд...Јавите се ќе се договориме на лице место ТЕЛ074234435 Цветко

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Се продава од:

cvetan
Потврден огласувач
071570290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам