1 / 1
Виолина
3.500 МКД
Цената не е фиксна
29.02.2020 12:30

Скопје Центар / Скопје

Се продава 3/4 виолина користена 2 години и зачувана

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071237652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам