1 / 6
Prodavam
300 €
08.05.2022 08:17

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Felgni sose gumi 4 parcinja 16col Miselin polovni doneseni od CH

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Muarem
Потврден огласувач
070630885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам