1 / 4
TC Helicon Mic Mechanic 2 (Vokalen procesor)
6.000 МКД
10.03.2020 23:51

Карпош / Скопје

TC Helicon Mic Mechanic 2 kupen od Artist.

https://www.artist.com.mk/mex/artikal.php?art=9100&imea=TC_Helicon_Mic_Mechanic_2

Vocal Effects Pedal
With mic preamp
24 V phantom power (continuous)
Effects: reverb, delay tone correction (with automated compressor / EQ and de-esser) and pitch correction
Tap Tempo function
8 Presets
Remote control via optional MP-75 Micro
Balanced XLR mic input
XLR balanced line output
USB port
Dimensions: 140 x 90 x 60 mm
Weight: 0.42 kg

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Oprema
Потврден огласувач
070893333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам